Інтернет

Google віддала $1 млрд, щоб стати пошуком за замовчуванням в iPhone

У 2014 році Google заплатила Apple 1 млрд доларів, щоб пошук Google використовувався в iOS за замовчуванням. Крім того, Google відраховувала Apple істотний відсоток виручки, яку отримувала за рахунок пристроїв на iOS. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на стенограму судового розгляду у справі про позов Oracle про захист авторських прав, поданого цією компанією проти Google.

3d84c5d84a5011cd52bd9286a927f2ee

Як розповів на слуханнях 14 січня адвокат Oracle Аннет Херст, корпорація, що володіє найбільшим пошуковиком, уклала з виробником високотехнологічних товарів угоду, за якою відраховує певний відсоток від виручки, одержуваної Google на пристроях Apple. Чутки про те, скільки Google платить Apple за свою присутність на iPhone, ходили протягом багатьох років, проте компанії ніколи публічно не озвучували цю інформацію.

І Google, і Apple заперечували проти публікації відомостей про угоду. Який саме відсоток платила Google з виручки на пристроях на iOS, невідомо; під час суду згадувалися 34%, проте невідомо, що це за цифра – чи виплачувала Google стільки або залишала собі. Oracle веде юридичну боротьбу з Google з 2010 року, стверджуючи, що та безкоштовно використовує її програмне забезпечення Java для розвитку платформи Android. Oracle вважає, що її збиток перевищує 1 млрд доларів.

Натхнення: insider.pro


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button