Ґаджети

У 2020 році з’явиться складаний iPhone

За повідомленням аналітика Bank of America, до 2020 року Apple може випустити iPhone або щось подібне зі складним дисплеєм.

Уомісі Мохан зробив такий висновок, ґрунтуючись на запатентованих компанією технологіях і своїх зустрічах з декількома постачальниками Apple в Азії. Він вважає, що складний характер пристрою дасть йому сильну перевагу на ринку смартфонів. Теоретично такий ґаджет міг би розкладатися до розмірів iPad mini, а, можливо, і повнорозмірного iPad, при цьому зберігаючи портативність.

Висновок про терміни був зроблений на основі жовтневого звіту 2017 року. У ньому повідомлялося, що LG сформувала цільову групу заради створення складаних OLED-панелі і гнучкої друкованої плати для майбутньої моделі iPhone. Також стверджувалося, що виробництво таких дисплеїв може початися в 2020 році.

Складаний смартфон вже намагалися зробити інші компанії, крім Apple. Один з прикладів такого пристрою – Axon M від ZTE: в ньому два екрани з’єднані між собою шарнірним механізмом. На жаль, при подібному підході дисплей не може використовуватися, як єдиний монітор через помітний проміжок в середині.

Поки що, згідно з чутками, відома доля тільки лінійки iPhone 2018 року. Вона буде складатися з двох OLED-моделей iPhone (5,85 дюйма і 6,45 дюйма) і 6,1-дюймової моделі з РК-дисплеєм.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button