Наука

Вчені створили мініатюрний прилад для вивчення мозку

Вчені з Британії створили мініатюрний прилад, призначений для вивчення мозку. Пристрій являє собі зменшений магнітоенцефалограф, здатний фіксувати нейронні зміни.


ЕЕГ дозволяють вченим заглянути всередину черепа і вивчити зміни, що відбуваються в головному мозку, за рахунок виміру коливань, що знімаються зі шкіри. Метод не дозволяє виявити конкретну ділянку, у якому стався спад працездатності. Для цього до дослідження потрібно підключати магнітні томографи, які демонструють припливи крові.

Мангітні енцелографи величезні, але зате з їх допомогою можна отримати повне тимчасове і просторове розширення. Дорослі, розуміючи процес, здатні спокійно сидіти, поки прилад пише покази. З дітьми справи йдуть складніше.

Новий пристрій допоможе нейробіологам вирішити наявні проблеми. Апарат нагадує шолом з підведеними до нього проводами, які не заважають вільному переміщенню людини. Датчики передають покази на комп’ютер і 3D-принтер, що створює прототип мозку для оцифровки. Інновація дозволить медикам допомогти людям, які страждають психічними захворюваннями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button