Поради

У чому переваги і особливості полювання з тепловізором

Тепловізор може відстежувати теплове поле живих істот, і виділяти його серед інших об’єктів (або предметів) певним кольором. Якщо людина йде на полювання, цей ефективний прилад стане їй в пригоді! Тепловізор купити варто тим, хто буде полювати, а не просто спостерігати за здобиччю.

Як працює прилад

Діє тепловізор на відстані 1.000 метрів. Він зауважує тварин (по тепловому випромінюванню), визначає температуру їх тіла. Людина все це бачить на екрані. Температура кожної істоти буде розподілена по кольорах і рівням тепла. Якщо на траві залишилися краплі крові, прилад допоможе відшукати слід звіра. Мисливець виявить тварину навіть, якщо воно ховається в затишному місці. Якщо скористатися тепловізором, у тварини практично немає шансу вижити.

Варто відзначити, що прилад нічного бачення поступається тепловізору в ефективності, оскільки тільки показує об’єкти, що знаходяться поруч. Але він не бачить теплові джерела, які ховаються в траві кущах, за деревами. Для тепловізора немає перешкод — він розпізнає дичину всюди.

 Про позитивні сторони приладу

Єгері вже змогли оцінити всі «плюси» цього приладу. Тепер вони часто користуються тепловізором, коли спостерігають за тваринами, і контролюють їх популяцію.

Якщо людина збирається на полювання, їй потрібно ознайомитися з перевагами тепловізора:

1. Можливість розпізнавати тварина, незважаючи на погодні умови або пору року. Мисливці користуються приладом і під час дощу, туману, снігопаду. До речі, багато хвалять модель NVECTECH E2N, яка відповідає високим вимогам.
2. Якщо тварина була підстрелена, по слідах крові її можна вистежити.
3. Якщо дичина сховалася, її місцеперебування легко встановити.
4. У вечірній і нічний час можна полювати, а об’єкти набагато краще розрізнити, в порівнянні з приладами нічного бачення.
5. Серед тепловізорних прицілів є такі, які можуть змінювати прицільні сітки, пристрілюватись, робити відео і фотографії.

Поради щодо вибору пристрою

Зазвичай в мисливських магазинах тепловізори представлені трьома видами. Йдеться про біноклі, монокль і тепловізорні приціли. Вартість двох перших дешевше, зате приціли можуть виконувати більше функцій. Їх прикріплюють на зброю, і тоді полювання буде більш результативним.

Коли має бути вибір провізора, звертають увагу на такі особливості:

1. На яку відстань діє прилад, тобто, на дальність виявлення тварин.
2. Яка дальність розпізнання, щоб знати, з якої відстані можна відрізнити дичину від об’єктів.
3. Варто ознайомитися з дозволом матриці, яка відповідає за чіткість зображення. Чим вищий дозвіл, тим краще на екрані видно картинку.
4. Дивляться на частоту кадрів, що дозволяє відстежувати рух швидкої тварини. Бажано купувати прилад, частота якого від 30 до 50 Гц.
5. Не забувають і про фокусну відстань. Чим більше воно, тим менше кут зору об’єктива.
6. Звертають увагу на вагу приладу і його розміри. Необхідно, щоб він був мобільним і зручним.
7. Бажано дешеві моделі не купувати. Краще придбати пристрій за вищою ціною, але зате він буде захищений від механічного впливу, вологи та інших негативних факторів.

Висновок

У яких випадках необхідно придбавати тепловізор на ОПТИКС-ПРО? Тільки тоді, коли вам не подобається довго вистежувати дичину, і полювати «наосліп». Пристрій дарує власникові велику кількість можливостей. Мисливцям прилад сподобається. Тим людям, хто відчуває задоволення від процесу стеження, пошуку тварини, тривалого перебування «в засідці», краще відмовитися від покупки тепловізора.

Кнопка «Наверх»
Закрыть