Здоров'я

Експерт назвав ТОП-6 продуктів для зниження холестерину

Експерт назвав ТОП-6 продуктів для зниження рівня холестерину в крові. Фахівець стверджує, що збалансована дієта на основі його рекомендацій допоможе уникнути ряду проблем з серцево-судинною системою і навіть ризику інсульту.

Експерт з правильного харчування Роб Хобсон стверджує, що кількість «поганого» холестерину в крові можна контролювати за допомогою правильно підібраної та збалансованої дієти. Для цього дієтолог рекомендує повністю змінити шкідливі харчові звички на їх корисні аналоги. Так фахівець радить починати день з вівсяної каші, харчові волокна, що міститься в якій допоможуть «запустити» роботу всієї травної системи організму, а також очистити його від шлаків і токсинів природним шляхом. Також Хобсон вважає, що цілющий вплив на судини надає вживання тофу, квасолі та інших бобових, оскільки в їх складі достатня кількість корисного соєвого білка.

Експерт також наводить результати наукових досліджень, які практично підтвердили зниження рівня ліпопротеїдів низької щільності («поганого» холестерину) у крові, завдяки вживанню в їжу горіхів. Всього 50 г мигдалю або арахісу в день здатні виступити в якості дієвого профілактичного засобу в боротьбі за здоров’я серцево-судинної системи. Також фахівець радить тим, хто має «холестеринові бляшки», включити в раціон харчування нежирний йогурт, масло з мінімальним відсотком жиру, а також сухофрукти. Крім того, Роб Хобсон рекомендує включити в дієту жирні сорти риби, які містять велику кількість корисних кислот Омега-3, які знижують рівень «шкідливого» і стимулюючого вироблення «корисного» холестерину.

Кнопка «Наверх»
Закрыть