Відео

У Данії виявили череп інопланетянина (відео)

Дивовижну знахідку вдалося виявити вченим на датському острові Сіланд. Там співробітники комунальних служб натрапили на череп, форма якого, як пізніше вдалося встановити, не має в сучасній природі абсолютно ніяких аналогів. Фахівці відразу почали говорити про те, що знахідка належить прибульцеві і має неземне походження.

Виявлений даний череп був ще в травні минулого року групою робітників, які проводили заміну каналізаційних труб в одному з будинків. Знахідка одразу ж викликала непідробний інтерес з боку уфологів, яким форма черепа нагадала інопланетну. Спочатку археологи думали, що це рештки якоїсь рідкісної тварини, тому доставили його в коледж Копенгагена, Аналіз же показав, що череп не може належати жодному з відомих видів тварин.

Подальший аналіз показав, що решткам близько восьмисот років. Обсяг черепа виявився на 50% більшим, ніж розмір типового самця Homo sapiens. Причиною того, неймовірно широкі очниці, що передбачає аномально великі очі істоти, які адаптовані до темного навколишнього середовища.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button