Всесвіт

Японія запустить новий супутник для вивчення чорних дір

Японським відомством з космічних досліджень ДЖАКСА було заплановано початок розробки нового супутникового обладнання, яке призначається для того, щоб вивчати чорні діри. Апарат стане альтернативою для «Хітомі», який зламався через місяць після початку роботи. Запуск повинен відбутися вже в 2020 році.

«При проектуванні нового супутника ми маємо намір врахувати всі помилки, які, на жаль, допустили, ведучи розробку «Хітомі». Таких апаратів в світовій дослідницькій практиці просто більше не існує. Ми покладали на нього великі надії і могли досягти великих, з космічної точки зору, успіхів», – заявив віце-президент ДЖАКСА Саку Цунета.

Перед японськими фахівцями буде поставлено завдання максимально удосконалити весь список технічних можливостей для керування супутниками та убезпечити їх від зіткнення з космічним сміттям.

Також необхідно буде збирати обладнання для спостережень за чорними дірами. «Хітомі» обладнали чотирма найпотужнішими телескопами, які використовували жорстке і м’яке рентгенівське випромінювання. Основний з них важив 2,8 тонни і досягав у довжину понад 16 метрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button