Екологія

У Нью-Йорку запустять «віртуальну» сонячну електростанцію

Американські енергетичні компанії New York Con Ed, SunPower і Sunverge офіційно оголосили про пілотний проект вартістю $ 15 млн — створення віртуальної сонячної електростанції.

Даний проект буде реалізований в Нью-Йорку приблизно вже цього літа. В рамках даного проекту на дахах 300 приватних будинків у міських районах Нью-Йорка, у Брукліні і Куїнсі будуть розміщені сонячні батареї і літій-іонні системи накопичення енергії. Електрична потужність сонячних панелей в даних комплектах буде становити від 7 до 9 кВт, а ємність систем зберігання — 9,4 кіловат*годин.

Власники будинків будуть за надання простору на дахах своїх будинків безкоштовно отримувати певну кількість електроенергії, що виробляється з допомогою встановлених сонячних панелей, а надлишок віддавати в міську електричну мережу або купувати за спеціальною ціною.

Всі 300 комплектів вироблення електрики з сонячної енергії будуть контролюватися за допомогою спеціального програмного забезпечення і об’єднані в єдину мережу — вертикальну електростанцію. Планується, що пікова потужність даної віртуальної електростанції досягне 1,8 МВт, і вона буде приймати участь у регулюванні частоти в єдиній енергосистемі.

В даний час компанії-організатори даного проекту погоджують заходи безпеки з Пожежним департаментом Нью-Йорка за розміщення літій-іонних систем зберігання електроенергії на дахах будинків. Передбачається їх розміщення в спеціальних герметичних металевих контейнерах.

Всі комплекти будуть об’єднані в єдину мережу з єдиним диспетчерським центром з якого буде здійснюватися цілодобове управління, в тому числі величина віддачі потужності в єдину енергосистему, — сказала Сара Сінглетон, старший віце-президент з маркетингу Sunverge.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button