Екологія

IKEA почала продавати сонячні панелі для дахів

Магазини IKEA в Бірмінгемі, Грейсе і Глазго почали продажу сонячних панелей для енергопостачання. Для виготовлення й установки, компанія буде працювати спільно з Solarcentury — однієї з найбільших компаній ринку сонячної енергетики.

Шведський концерн IKEA почав продавати сонячні батареї для дахів. Поки продукція доступна тільки жителям Великобританії, які можуть купити панелі онлайн або в трьох офлайнових магазинах.

Ми вважаємо, що майбутнє за відновлюваними джерелами енергії. Ми вже використовуємо сонячну енергію в своїх магазинах, і це приголомшливе відчуття — бути частиною наступаючого майбутнього, допомагати домовласникам переходити на це прекрасне джерело чистої енергії. Наші дослідження показують, що установка сонячних панелей дозволяє домовласникам вдвічі скоротити рахунки за електроенергію, а з нашими новими панелями ми сподіваємося залучити до поновлюваних джерел енергії як можна більше покупців, — говорить Джоанна Йерроу, одна з керівників IKEA Великобританії та Ірландії.

Зазначимо, що британська влада на 65% скоротили субсидії на використання сонячної енергії. Тим не менш, за результатами опитування IKEA, 33% всіх домовласників у Великобританії вклали б гроші у сонячні панелі, бажаючи зменшити рахунки за електрику. У планах компанії IKEA планує організувати продаж сонячних панелей у всіх британських магазинах мережі до кінця року.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button