Фото

У США побудують ціле місто з нуля

Американський підприємець Марк Лор збирається звести нове місто в Сполучених Штатах. Проєкт під назвою Telosa вже розроблений данським архітектурним бюро BIG. Якщо його затвердять, то вже в 2030 році в ньому з’являться перші жителі!

Тільки уявіть, якого це жити в місті, де все абсолютно нове!

Як стверджує Лор, Telosa – це його відповідь капіталізму. Бізнесмен хоче придбати величезну ділянку землі площею приблизно 60 700 га, яка буде передана в дар спільноті.

BIG

На цей час дуже мало відомо про майбутнє Telosa. Однак компанія BIG вже розробила рендери проєкту, на яких видно, що в місті будуть ферми, «зелені» будівлі, які можуть похвалитися енергоефективними конструкціями, такими як сонячні батареї і збір дощової води. У центрі міста планується будівництво вежі, яка буде підноситися над центральним парком. У Telosa пішоходи будуть в пріоритеті, тому дорожні системи будуть більше пристосовані для велосипедів і громадських засобів пересування.

BIG

Лор зазначає, що місто буде зводитися поступово. Перший етап обійдеться більш ніж в 25 мільярдів доларів. Ця сума покриє розробку ділянки в 607 гектарів, на якому будуть проживати близько 50 000 жителів. За задумом, в місті будуть проживати понад 5 мільйонів осіб, а на будівництво витратять 400 мільярдів доларів протягом наступних десятиліть! Очікується, що фінансування буде надходити з різних джерел, включаючи приватних інвесторів, благодійників, федеральні і державні гранти і субсидії.

BIG

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments