Фото

Величезний провал ґрунту стався у Японії (відео + фото)

Масштабний провал ґрунту на автомобільній дорозі неподалік від великої залізничної станції “Хаката” в японському місті Фукуока призвів до порушення роботи банківської системи в цьому районі.

https://youtube.com/watch?v=V5y2vfQi8Iw


Про проблеми повідомили відразу три великих місцевих банки. Fukuoka Bank зауважив порушення в роботі системи онлайн-платежів, у ряді відділень також неможливо здійснити платежі, не працюють деякі банкомати; Kumamoto Bank повідомив, що відразу в 70 відділеннях в префектурах Фукуока, Кумамото і Кагосіма не працює система прийому і видачі грошових коштів; постраждали і системи Shinwa Bank. Як зазначає агентство, центральні сервера цих фінансових установ знаходяться неподалік від місця події. Можливо, порушення пов’язані з відключенням електрики.


Влада повідомила, що через інцидент частково знеструмлено міжнародний термінал аеропорту Фукуокі і ще близько 170 будинків. Кабелі, по яких подавалося електрика, були прокладені в районі провалу ґрунту. Без світла залишилася й центральна залізнична станція Хаката”, на яку прибувають швидкісні поїзди з Токіо.


Безпосередньо на роботі аеропорту та залізничного транспорту НП не позначилася. Як розповіли очевидці, НП сталося рано вранці, коли в цьому районі міста було ще мало людей і машин, хоча поруч розташована велика залізнична станція Хаката, куди приходять швидкісні поїзди з Токіо.

В результаті інциденту ніхто не постраждав. Спочатку на п’ятисмуговій дорозі з’явилися дві ями діаметром близько трьох метрів, потім область провалу розширилася. В даний час діаметр провалу становить близько 20 метрів, сама яма частково заповнена водою.

Владі навіть довелося евакуювати людей, що знаходяться в будівлях біля місця події, оскільки надходили повідомлення про те, що можливі провали ґрунту в районах, де знаходяться ці будинки. У районі події відчувається запах газу, поліція просить не користуватися відкритим вогнем.

Поруч з місцем НП робочі займалися продовженням гілки метро “Нанакума”. Вони змушені були припинити роботи у тунелі через те, що у нього з невідомої причини почала надходити вода. Влада з’ясовує, чи пов’язані ці два випадки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments