Фото

Найкрасивіші водоспади Ісландії (фото)

Ісландія недарма називається країною водоспадів. Тут їх дійсно величезна кількість. Сотні водоспадів розташовані по всій території острова і по праву можуть називатися одними з головних визначних пам’яток Ісландії.

Гуллфосс або Золотий водоспад знаходиться в дельті річки Хвіта. Падає в два етапи з висоти 32 метри.Деттіфосс – найпотужніший водоспад Європи. Знаходиться в Національному парку Ватнайокулль. Він настільки потужний, що навіть дотиком до породи ви відчуєте вібрації ґрунту. При ширині до 100 метрів, водоспад падає на 45 метрів.Скогафосс – водоспад, який завдяки висоті падіння близько 60 метрів і шириною близько 20 метрів, створює цілі краплі води. Природно, тут дуже часто і багато бачать веселку.Годафосс або Водоспад Богів – не має особливих видатних даних, крім форми. Округлий формат (30 метрів) і наближеність до головної кругової дороги, приводять сюди чималу кількість туристів.Сельяландсфосс – найбільш вподобаний фотографами. Розташований в районі колишньої берегової лінії. Висота близько 60 метрів. Падаючий потік дозволяє ховатися за ним.Хрейнфосс або водоспад падаючої лави – ціла система невеликих водоспадів-струмків, що розтягнувся приблизно на 900 метрів, з подальшим впадінням в річку Хвіта.Діньянді або Гірський водоспад – каскад водоспадів. Причому, відстань між верхньою і нижньою точками перевищує сто метрів. Ще один привабливий момент для фотографів – трапецієвидна форма.Хенгіфосс – третій за висотою водоспад в Ісландії. 128 метрів падіння води підкреслюються базальтовими прожилками червонуватого кольору.


Брюарфосс або Мостовий водоспад – один з найбільш прихованих від людських очей водоспадів острова. Навіть місцеві жителі не завжди можуть назвати точне місце розташування. Елегантний і красивий водоспад складається з тисяч струмочків і маленьких водоспадиків.Свартіфосс (Чорне падіння) – оточений базальтовими гексагональної форми колонами, який надихнув ісландських архітекторів на зведення не одного храму в Ісландії.Хьяулпарфосс – унікальний водоспад, який об’єднує два потоку вже в процесі падіння.Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button