Гумор

У світі закінчуються запаси ірландського віски

За останній час споживання ірландського віскі зросло настільки, що у виробників воно закінчується.

Завдяки зростаючій популярності ірландського віскі віскокурням в Ірландії скоро не буде що продавати. Джон Теллінг, один з найстаріших виробників віскі, каже:

«Незабаром ірландського віскі буде не вистачати. Те, що ми робимо зараз, не можна буде продавати ще років сім. Так що почнеться брак, якщо споживання буде продовжувати рости тими темпами, якими воно росло останні шість-сім років».

Загалом, в Ірландії залишилося не надто багато витриманого віскі, а те, що залито в бочки зараз, можна буде відправити на продаж тільки через сім років.

Цікаво, що з такою проблемою зіткнулися не тільки ірландські виробники. Японська компанія Suntory вже зараз знімає з продажу деякі зі своїх кращих сортів, так як не справляється з попитом. Занадто мало було зроблено запасів 17 років тому. Але у випадку з Suntory це хоча б зрозуміло, мало хто міг передбачити таку велику популярність цієї марки.

Звичайно, все не настільки погано, і незабаром на ринок вийдуть безліч нових виробництв віскі, а потім ще й американські компанії займуть місце класичних сортів, але, тим не менше, не можна не констатувати, що на даний момент попит на елітні сорти віскі почав впевнено перевищувати пропозицію, і це досить цікавий соціологічний факт, що говорить про зміни картини споживання.

Цікаво також, що така ситуація склалася не тільки з віскі, але і з текілою, якої також не вистачає. За даними виробників, в 2011 році було висаджено близько 11 мільйонів рослин блакитної агави, з яких роблять текілу, і зараз вони якраз достатньо дозріли для виробництва напою. Але щоб повністю задовольнити попит на текілу, потрібно близько 42 мільйонів рослин, а за рік вони вирости не можуть, для цього потрібно мінімум сім років. Схоже, за останні роки люди стали пити занадто багато.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button