Різні цікавинки

Уф лампа для нігтів – вибираємо правильно

uf-lampa-dlya-nogtey_250Новачкам і професіоналам, які займаються нарощуванням нігтів гель лаком та іншими техніками, не обійтися без (уф) ультрафіолетової лампи для нігтів. Але для кожного випадку потрібна своя модель. Салону не підійде прилад з невеликою потужністю. А любителю ні до чого витрачатися на складний варіант із зайвими функціями.

Наша стаття допоможе купити уф-лампу для нігтів для нарощування відповідного вам типу.

Що являє собою ультрафіолетова лампа для нігтів

Пристрій всіх УФ-ламп практично однаковий

Це корпус, уф – лампочка (або декілька) з діапазоном випромінювання А, панель управління. Лампа перетворює електроенергію в світлове ультрафіолетове випромінювання.

Використовується як сушка для полімеризації (затвердіння) гелевого шару при нарощуванні нігтя гель лаком.

Читайте також: Нарощування нігтей: історія та сучасність

Моделі відрізняються одна від одного за потужністю, інтенсивності світлового потоку, дизайном, ціною, а також по наявності додаткових функцій (таймер, вентилятор, дзеркальна поверхня). Сьогодні випускаються для сушіння ногтів лампи потужністю від 7 до 36 Вт. Число більше 9 – це сумарна потужність лампи. Вона впливає не стільки на швидкість полімеризації, скільки на інтенсивність випромінювання, насиченість ультрафіолетовими променями.

Що потрібно знати при купівлі

Купуючи вибрану модель, поцікавтеся, додаються до неї додаткові уф – лампочки. Адже вони мають властивість згорати, розбиватися. Чим більше в самій лампі встановлено уф – лампочок, тим інтенсивніше випромінювання. Отже, тим рівномірніше буде покриватися променями вся нігтьова пластина. Особливо це важливо при полімеризації бічних частин нігтя, його внутрішньої поверхні.

Лампи з потужністю понад 9 Вт гарні, коли майстер працює з низковязкими гелями, з тими видами, що використовують для френча, дизайну, моделювання особливо довгих нігтів. У такій лампі гель не розтечеться в перші ж секунди, рівномірно затвердіє на всій поверхні.

Читайте також: Штучні нігті: догляд та зняття нігтів

Але лампи з високою потужністю мають одну особливість, про яку повинен знати майстер і попередити про неї клієнта. При сушінні моделюючого шару клієнт може відчувати легкий біль і печіння. Це несмертельно, хоча і неприємно. Досвідчений майстер нарощування зведе всі ці нюанси до мінімуму.

Час затвердіння гелю виробники ламп вказують в інструкції або паспорті виробу. У середньому це 2-3 хвилини. Шар з глянцю висихає за 1 хвилину. Але варто враховувати, що час полімеризації зменшується у міру зносу лампи. Кожна модель має обмежений термін служби. Газ поступово втрачає свої властивості, знижується інтенсивність променевого потоку, гель гірше сохне, затікає в кутикули.

Термін служби

Середній термін ефективної роботи лампи-сушарки – 120 годин. При двох нарощуванням в день це 4-6 місяців. Після цього прилад необхідно замінити. Якщо раптом з’явилося миготіння, це говорить про неполадки з контактами, також потрібний ремонт або заміна приладу. Ось чому важливо при покупці дізнатися умови гарантійного обслуговування.

Є кілька чинників, що знижують термін служби УФ- лампи для нігтів.

Це робота при низькій напрузі або її перепадах. Важливо також правильно доглядати за вашим знаряддям праці. Поверхня лампи протирають рідиною для зняття липкого шару або вологими серветками для рук. Саму лампочку вартує обтерти спиртом. І ще одна порада. Не женіться за потужністю. Якщо ви займаєтеся нарощуванням для себе і близьких, зупиніть свій вибір на лампі уф 9. Вона допоможе вам мати завжди гарні руки без зайвого клопоту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button