Різні цікавинки

Сучасний Інтернет і сучасні “геймери”

gamer_250Геймери, тобто гравці, це вагома частина всіх користувачів Інтернетом. Аудиторія найпопулярніших ігор обчислюється мільйонами, причому грають, як найменші діти, так і дорослі відвідувачі мережевих ресурсів. Які ж можливості відкрив Інтернет любителям віртуальних розваг? Незважаючи на те, що за історичними мірками з моменту запуску першого сервера не минуло багато часу, комп’ютерні ігри та ігри в Інтернеті відтоді встигли сильно змінитися. Потужності комп’ютерних «начинок», а також швидкості з’єднань впливали на розвиток ігрової індустрії, і сьогодні середньостатистичний користувач може грати в тисячі ігор, починаючи від браузерних і закінчуючи клієнтськими.

Починалося все з текстових ігор. Користувачі, які отримали можливість зв’язуватися з один одним по мережі, грали в одні і ті ж ігри, листуючись особливими командами. Пізніше з’явилися браузерні ігри, які не вимагали встановлення додаткового програмного забезпечення на комп’ютер і працювали, як ви вже зрозуміли, у відкритому браузері. Зрозуміло, якість графіки, а також можливості ігрового процесу в цьому випадку були дуже обмежені. Поряд з інтерактивними іграми стали з’являтися і казино, аналогами яких сьогодні є автоматы игровые в подібних закладах.

Дещо пізніше стали запускатися ігри клієнтські, які мали на увазі зв’язок між гравцями за допомогою Інтернету, однак сам ігровий процес проходив за допомогою спеціального ігрового програмного забезпечення, встановленого на жорсткий диск комп’ютера. Це дозволило значно поліпшити ігровий процес. Онлайн ігри стали об’ємними, а не «плоскими» 2D. Розширився асортимент жанрів, і на сьогоднішній день ви можете вибрати найбільш вподобаний вам жанр – починаючи від космічних баталій і закінчуючи лицарськими турнірами.

Сучасні ігрові автомати без реєстрації та смс також доступні практично всім, кому виповнилося мінімум 18 років, і хто має додаткові фінанси, які він готовий програти. Проте варто розуміти, що серед азартних ігрових ресурсів сьогодні працюють безліч шахраїв або просто недобросовісних контор, які відкрито обманюють гравців або що не виплачують виграші. Іноді навіть відгуки і, здавалося б, нейтральні сайти не дають точної оцінки того чи іншого закладу.

Однак з іншого боку Інтернет все ж відкрив нову еру для любителів комп’ютерних ігор. Незалежно від того, якого ви віку, чи любите ви грати в стратегії, симулятори, аркади, рольові ігри або витрачати чесно зароблені гроші в book of ra – Інтернет дає вам можливість зробити свій вибір.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button