Відео

Уфологи знайшли на Марсі кістки карликових інопланетян

Уфологи знайшли на знімках Марса кістки передбачуваних карликових інопланетян. Маленьку ногу, схожу на людську, американський апарат сфотографував серед уламків породи.

Уфологи представили черговий знімок з Марса, що підтверджує, на їх думку, існування карликових інопланетян. Американський марсохід зробив фотографії поверхні планети, і незалежні дослідники розгледіли серед каменів щось, що нагадує частину людського скелета. Так, суглоби марсіан збігаються з людськими. Те ж відноситься і до кісткової тканини, яку, на думку уфологів, неможливо переплутати зі звичайною породою.


Що стосується шкіри і нутрощів, у карликових інопланетян вони виглядали зовсім особливо. Оскільки нога марсіанина порівняно невелика на вигляд, дослідники прийшли до висновку, що низькорослими жителів Червоної планети зробив її суворий клімат і умови життя.

Астрономи вважають, що організми на Марсі розвиваються ось вже 700 мільйонів років. Більше 4 млрд років тому на планеті був сприятливий клімат, близький до земного.

Кнопка «Наверх»
Закрыть