Земля

Ураган “Іан” обрушився на Флориду: історичну подію показали в прямому ефірі (відео)

Згідно з офіційною заявою влади, вже 3 200 національних гвардійців закликали до Флориди, і ще 1 800 знаходяться в дорозі.

Сильні вітри і дощ обрушилися на Флориду в середу, коли ураган «Іан» посилився майже до найвищого рівня п’ятої категорії. Повідомляється, що він призведе до «катастрофічних» руйнувань в південному штаті США.

Синоптики попередили про лихо, що насувається, яке трапляється раз на покоління. Очікуються небезпечні для життя штормові нагони, великі повені і руйнівні вітри. Згідно з агенцією «Франс-Прес», губернатор Флориди Рон Десантіс назвав це “неприємним” стихійним лихом. У свою чергу, директор Національної метеорологічної служби Кен Грем висловив упевненість, що “Іан” залишить після себе руйнівний слід.

“Це буде шторм, про який ми будемо говорити багато років”, — сказав він. – Це історична подія”.

Національний центр ураганів заявив в останньому інформаційному бюлетені, що «надзвичайно небезпечна стіна ока “Іана” переміщається на берег” і викликає стійкі вітри зі швидкістю 250 км/год.

Телеканал FOX показує, як ураган «Іан» обрушується на Флориду в прямому ефірі.

Аеропорти Тампи і Орландо припинили всі комерційні рейси, і близько 337 000 домогосподарств вже залишилися без електрики. Влада попередила, що в деяких частинах так званого сонячного штату очікується випадання до 61 см дощу, а також штормовий нагін, який досягне руйнівних рівнів від 3,6 до 5,5 м над рівнем землі.

“Це небезпечна для життя ситуація”, – зазначили у відомстві.

Раніше шторм пошкодив енергосистему Куби і залишив острів «без електрики», повідомила Державна електроенергетична компанія Union Electrica.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button