Земля

Бангкоку загрожує повінь

Повінь вже вразила кілька центральних провінцій Таїланду, все ближче підступає до столиці країни Бангкоку. В останні тижні затоплення зазнали багато районів центральних провінцій Чайнат, Аюттхайя і Анг Тхонг, що знаходяться на північ від Бангкока, а також кілька кварталів північних околиць столиці: району Дон Міанг і району Міанг Тхонг Тхані.

1471eb399af6e0362089d78c41eaf6ca
“Багато районів зазнали затоплення, і населення подекуди піддалося паніці. Вода підступає, стікаючи з розташованих вище центру країни і столиці північних провінцій, дощова вода накопичується в річці Чаопрайя, і все це призводить до затоплення деяких територій”, — заявив у п’ятницю прес-секретар міністерства у випуску “телевізійного пулу”, урядової телепрограми, яку одночасно транслюють усі телеканали Таїланду.

“Тим не менш, вогнища повені в Бангкоку виникають, швидше, через неефективні системи дренажу та водовідведення, і ми зараз розміщуємо в столиці додаткові помпи для перекачування води, щоб уникнути затоплення. Катастрофічної повені, такого, як в 2011 році, ми не очікуємо”, — заявив Бунрат.

Читайте також: 

Кількість опадів, що випадають в Таїланді в сезон дощів 2016 року, сильно перевищує норму. За відомостями МВС, яке в Таїланді займається адміністративним управлінням, головні іригаційні водосховища країни заповнені на 60 – 80 відсотків і ще можуть прийняти значну кількість води, повідомив постійний секретар.

У 2011 році в Таїланді відбулася катастрофічна повінь, в результаті якої під водою опинилося більше половини території Бангкока і найбільші індустріальні парки, які перебувають поблизу столиці, а також “старий” столичний аеропорт військово-повітряна база Дон Міанг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button