Технології

В Україні хочуть збудувати нову атомну станцію

Нова АЕС створить нові робочі місця та нові можливості для громади.

На Черкащині біля міста Чигирин планують побудувати нову атомну станцію, проєкт якої був розроблений у 1970-х роках та заморожений через аварію на Чорнобильській АЕС.

Image by Albrecht Fietz from Pixabay

Проєкт обговорили на робочій зустрічі з представником “Енергоатому” Сергієм Костенком у Черкаській області, повідомляє GSMinfo.

В матеріалі зазначили, що український Уряд вирішив розглянути можливість будівництва станції, однак терміни не визначені.

Автори пояснили, що Чигирин має зручне розміщення, необхідні водні ресурси та електричні мережі. А нова станція створить нові робочі місця та нові можливості для громади.

Будівництво нової АЕС залежатиме від результатів проведення геодезичних робіт на території, де планують побудувати станцію, якщо вони відповідатимуть усім вимогам експертів. Нова АЕС буде знаходитись в селищі Орбіта біля міста Чигирин.

В матеріалі пояснили, що наявні документи щодо АЕС застарілі. Тому необхідно підрахувати бюджет та розробити план згідно із сучасними вимогами та стандартами.

Також автори зазначили, що Україна підписала меморандум із Weistinghouse Electric, у якому йдеться про будівництво 5 нових енергоблоків. Україна планувала добудувати 2 нових  енергоблоки на Хмельницькій атомній станції, але у США запропонували збільшити кількість до 5 шт.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments