Відео

В NASA створили унікальну музику на основі даних космічної подорожі Voyager 1

Прем’єра музики, створеної повністю з даних, переданих з космічного корабля Voyager 1, відбудеться на стенді NASA на Суперкомп’ютерної конференції SC17 в Денвері, штат Колорадо 13 листопада.

Створений для святкування 40-річчя Voyager 1 трихвилинний фрагмент заснований на інформації, захопленої приладом з низькою енергією зарядженої частинки (LECP) спеціальним телескопом, призначеним для ідентифікації протонів, альфа-частинок і більш важких ядер в космосі.

Кожне число, отримане Космічної фізикою даних NASA з 1977 року і до останнього тижня, перетворюється в музичну ноту, створюючи мелодію, яка точно слідує за всім подорожами космічного корабля.

Щоб продюсувати музику, доктор Доменіко Вічінанза з Університету Англія Раскін і GEANT і д-р Женев’єва Вільямса з Університету Ексетера використовували процес, що називається ультразвуковою обробкою даних, для зіставлення вимірів і характеристик польоту з мелодією, гармонією і оркестровкою.

Музичні ноти, засновані на LECP, що зображують драматичні зміни при зближенні Voyager 1 з Юпітером, потім з Сатурном. Кінець унікального музичного твору ознаменував вихід супутника з Сонячної системи в 2012 році, коли він ввійшов в міжзоряний простір, що є областю між зірками, заповненими матеріалом, викинутим при загибелі прилеглих зірок мільйони років тому.

Подібний досвід може зіграти важливу роль у сприянні обміну науковими відкриттями. Вчені сподіваються, що, перевівши 40-річні дані в музику, присутні зможуть почути аспекти подорожі Voyager 1, які, можливо, не настільки очевидні при перегляді графіків даних.

Кнопка «Наверх»