Різні цікавинки

УЗД в акушерстві та гінекології: цікаві факти

uzi beremennyx_250Ультразвукове обстеження стає все більш популярною процедурою в усіх областях медицини. УЗД в акушерстві та гінекології з колись невідомої методики перетворилося на один з кращих і ефективних діагностичних методів обстеження пацієнтів. Ультразвукове дослідження допомагає виявити багато захворювань на ранніх стадіях і вчасно впоратися з розвиваючою хворобою.

Даний метод, який з’явився більше 40 років тому завоював свою популярність у лікарів різних спеціальностей. Подібний метод діагностики є безпечним і одним з найбільш інформативних, тому застосування апарату УЗД для точної постановки діагнозу стало найпоширенішим явищем. Крім виявлення хвороб на ранній стадії, ця методика в області гінекології дозволяє виявити відхилення у розвитку репродуктивної системи у дівчаток.

Навіть якщо жінка не відчуває ніяких нездужань і порушень в роботі організму, проводити http://evromedika.ru/ варто хоча б один раз на рік. Можна виявити таке захворювання, як кіста піхви причини якого виявляються піжніше. Лікар гінеколог може провести ультразвукове обстеження на первинному прийомі або видати направлення на УЗД до іншого фахівця. За допомогою ультразвукового дослідження можна виявити багато хвороб: міому матки, ендометріоз, запальні процеси, порушення роботи яєчників, гіперплазію ендометрія, кісту яєчників, вагітність, в тому числі і позаматкову, а так само багато що інше.

Основним показанням до проведення даної процедури є біль внизу живота, різні виділення, підозра на наявність запальних процесів в органах малого таза, а так само підозра на вагітність. Існує два основних види досліджень:
– Абдомінальне обстеження, коли датчик апарату знаходиться із зовнішнього боку. Це найпоширеніший і найчастіше використовуваний вид процедури.

– Трансвагінальне дослідження, коли датчик розташовують усередині органу. У цьому випадку результати є більш точними і інформативними. За допомогою УЗД проводиться акушерське обстеження плода.

Суперечки про безпечну кількість процедур під час вагітності ведуться до цих пір, але більшість фахівців визнає, що три – чотири дослідження УЗД під час вагітності не завдасть шкоди майбутньому малюкові, але може діагностувати проблеми і вчасно їх вирішити. Ультразвукове обстеження професійними лікарями може проводитися на дому. Переносні сучасні апарати не поступаються в своїх якостях стаціонарним і є такими ж точними і ефективними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button