Здоров'я

Медики рекомендують українцям дивитися менше новин, щоб уникнути розвитку інфарктів та інсультів

У світлі подій, що відбуваються в Україні медики радять жителям країни менше дивитися тривожні телепередачі, перемикати думки на щось інше, проявляти турботу до себе і близьких людей, а також регулярно приймати заспокійливе, повідомляє УНІАН.

insult_cikavosti_450

Президент Всеукраїнської асоціації по боротьбі з інсультами професор Микола Поліщук попереджає, що багато людей, особливо старшого віку, які багато часу протягом дня приділяють перегляду новин про тривожні події в країні, телетрансляцій з гарячих точок, можуть отримати інфаркт або інсульт.

Читайте також: Рятуймося від інсульту чорним чаєм

На думку фахівця, емоційний фактор є одним з пускових механізмів розвитку як інфарктів, так і інсультів.

Щорічно в Україні від мозкових інсультів страждає 105-110 тисяч осіб. Основні причини – гіпертонічна хвороба, неконтрольований артеріальний тиск, пороки серця, діабет і тютюнопаління. 35-36 % пацієнтів з інсультами мають вік до 60 років, повідомив професор.

На сьогоднішній день складно навести конкретні дані, що відображають ситуацію з захворюваністю в останні місяці, однак можна сказати, що інсульти на тлі стресових ситуацій трапляються у людей більш молодого віку, зазначив Поліщук.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button