Різне

Як заробити на сайті

Тема, яка хвилює, мабуть, будь-якого вебмастера і манімейкера – це як заробити на сайті (або блозі), тобто яким чином можна його монетизувати (не одноразово, а постійно).

09-12-14-foto-600x414-1

Способи монетизації сайту:

Контекстна реклама – це перше що приходить в голову. Заробляти можна з Яндексом, Google AdSense і “Бігуном” – це основні і найбільш масові сервіси контекстної реклами.

Тизерна реклама – реклама з оплатою за кліки (переходи по посиланнях і банерах). На відвідуваних сайтах дає вельми пристойний заробіток. Тому пропонуємо читать подробнее о заработке на сайте далі.

Банери – варіант більше підходить для відвідуваних сайтів з великим числом переглядів сторінок (хітів). Розміщуєте на своєму сайті пару банерів і заробляєте гроші.

Заробіток на мобільному трафіку – заробіток на відвідувачах, які заходять на ваш сайт через мобільні пристрої. Тобто ви ставите на сайт або блог блок з будь-яким видом реклами, і його видно, тільки якщо людина зайшла на сайт з телефону або планшета.

Продаж посилань з головної і внутрішніх сторінок – їх можна продавати як назавжди, так і тимчасово (з щомісячною оплатою). Рекомендуємо використовувати ці біржі посилань: Sape, GoGetLinks, TrustLink.

Продаж місць під статті – на своєму сайті ви розміщуєте новий унікальний контент, і вам ще за це доплачують. Чим не удача? З бірж статей дуже популярна Miralinks.

Продаж інформаційних продуктів (інфопродуктів) – якщо ви фахівець у вузькій сфері і знаєте деякі секрети професії, які не знають інші, але готові за них заплатити, то потрібно користуватися цим шансом. Створіть інфопродукт і продавайте його через свій сайт.

Файлообмінники – якщо у вас відвідуваний сайт (або ви має доступ до такого: форум, блог і т. д.), то ви можете непогано заробити розміщуючи на ньому посилання на файли з файлообмінників. Більше відвідувачів -> більше завантажень -> більше заробітку.

Свої послуги – ваш сайт або блог може стати хорошим інструментом для пошуку замовників на ваші послуги. Розміщуєте ціни, умови, портфоліо (перелік виконаних робіт) і чекаєте замовлень від нових клієнтів.

Реферальні посилання – розміщуєте їх на своєму сайті (можна через редирект або один із сервісів укорочення посилань) і чекаєте ваш відсоток заробітку від доходів реферала. Зрозуміло, що ваш сайт повинен бути добре відвідуваним.

Партнерська програма – монетизація сайту таким способом схожа з 4 пунктом цього списку, але різниця між ними в тому, що в партнерській програмі ви продаєте чужий продукт (програму, книгу, хостинг і т. Д.), а не свій власний.

Продаж контенту – якщо ви захоплюєтеся створенням комп’ютерної графіки, фотографією, написанням текстів, монтажем відео, то весь цей контент (якщо він унікальний і затребуваний) ви можете продати через свій сайт або відповідні сервіси.

Реклама в розсилці – якщо ви паралельно зі сайтом ведете ще й розсилку, присвячену йому, і вона дуже популярна серед читачів, то ви можете розміщувати в ній платну рекламу у вигляді оглядів або статей. Необхідно узгодити всі умови розміщення реклами в розсилці з адміністрацією сервісу розсилок.

Реклама на форумі – відвідуваний і цікавий форум вашого сайту можна теж досить-таки просто монетизувати: банери, посилання, платні пости і т. д.

Реклама в Твіттері – заробляти можна і на розкрученому Твіттер-акаунті вашого сайту, наприклад як через сервіс “Твайт” або “Просперо”, так і через прямих рекламодавців.

Реклама в групі сайту “ВКонтакте” – групу в соціальній мережі “ВКонтакте” має багато сайтів, а заробіток Вконтакте на популярній групі може бути дуже прибутковим.

Реклама в Живому Журналі – такий спосіб монетизації аккаунта в ЖЖ, прив’язаного до вашого сайту або блогу, теж цілком реальний. Особливо цей вид заробітку актуальний якщо ваш журнал має хоча б кілька тисяч друзів. І не забуваємо про контекстну рекламу Google AdSense в ЖЖ.

Продаж софта – якщо ваш сайт містить дуже багато контенту, яким було б зручніше користуватися на комп’ютері (в офлайні), а не в мережі (цитати, анекдоти, тексти пісень, словники і т.д.), то має сенс написати програму, яка б містила інформацію з вашого сайту і могла її оновлювати. Але ціна такої програми повинна бути досить висока, а її злом – складний і безглуздий.

Заробіток на групі в “Фейсбуці” – аналогічно пункту про “ВКонтакте”.

Жебрацтво і спонсорство – так, монетизувати блог можна і таким чином.

Продаж сайту – одного разу може настати момент, коли ви зрозумієте, що сайт або блог, в який ви вкладали час і сили – це не ваше. Але ви завжди його можете закрити і продати, тим самим відшкодувавши хоча б частину витрат на його розвиток. Продати сайт можна, наприклад, через який-небудь форум.

Ці способи монетизувати блог можуть використовуватися як окремо, так і в комплексі. Але не варто перевантажувати сайт рекламою, так як це може негативно позначитися на ньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button