Авто

VW Golf перетворився в «позашляховик»

Компанія Volkswagen розсекретила «позашляхову» модифікацію універсала Golf, яка отримала традиційну найменування Alltrack. Одним перейменуванням і перевдяганням універсалу в захисний пластиковий обвіс справа не обмежилася.

У Volkswagen зробили трохи більше зусиль, ніж зазвичай, щоб надати універсалу Golf трохи більше позашляхових можливостей. Крім виразно позашляхового вигляду Golf Alltrack відрізняється ще й збільшеним на 20 мм дорожнім просвітом — тепер днище універсалу і покриття розділяють 160 мм.

foto_cikavosti_25.09.2014-01_resized

Але і це ще не все. VW Golf Alltrack отримав і систему повного приводу 4Motion з електронно керованим диференціалом, який будуть супроводжуваи всі без винятку силові агрегати. А їх новому універсалу доступно відразу три.

Читайте також: Volkswagen змайстрував Transporter майбутнього

Один з них — 1,8-літровий бензиновий турбоагрегат, що розвиває 180 кінських сил і прискорює новинку до 100 км / год за 7,8 секунди. Решта працюють на «важкому паливі» і відрізняються швидше тяговитістью і економічністю, ніж динамікою. Наприклад, із 110-сильним 1,6-літровим дизелем Golf Alltrack витрачає на прискорення до «сотні» понад 12 секунд, але задовольняється 4,7 л палива на 100 км. Крім цього мотора, універсалу запропонують і дволітровий дизель відразу в двох варіантах потужності — 150 к.с. і 184 к.с. В останній версії мотор забезпечує значні 380 Нм і працює разом з шестиступінчастою роботизованою коробкою DSG.

Дебютує всюдихідний універсал на автосалоні в Парижі, а в продаж надійде наступного року. Ціна VW Golf Alltrack буде починатися з позначки в 29 260 євро.

Кнопка «Наверх»
Закрыть