Авто

VW Golf перетворився в “позашляховик”

Компанія Volkswagen розсекретила “позашляхову” модифікацію універсала Golf, яка отримала традиційну найменування Alltrack. Одним перейменуванням і перевдяганням універсалу в захисний пластиковий обвіс справа не обмежилася.

У Volkswagen зробили трохи більше зусиль, ніж зазвичай, щоб надати універсалу Golf трохи більше позашляхових можливостей. Крім виразно позашляхового вигляду Golf Alltrack відрізняється ще й збільшеним на 20 мм дорожнім просвітом – тепер днище універсалу і покриття розділяють 160 мм.

foto_cikavosti_25.09.2014-01_resized

Але і це ще не все. VW Golf Alltrack отримав і систему повного приводу 4Motion з електронно керованим диференціалом, який будуть супроводжуваи всі без винятку силові агрегати. А їх новому універсалу доступно відразу три.

Читайте також: Volkswagen змайстрував Transporter майбутнього

Один з них – 1,8-літровий бензиновий турбоагрегат, що розвиває 180 кінських сил і прискорює новинку до 100 км / год за 7,8 секунди. Решта працюють на “важкому паливі” і відрізняються швидше тяговитістью і економічністю, ніж динамікою. Наприклад, із 110-сильним 1,6-літровим дизелем Golf Alltrack витрачає на прискорення до “сотні” понад 12 секунд, але задовольняється 4,7 л палива на 100 км. Крім цього мотора, універсалу запропонують і дволітровий дизель відразу в двох варіантах потужності – 150 к.с. і 184 к.с. В останній версії мотор забезпечує значні 380 Нм і працює разом з шестиступінчастою роботизованою коробкою DSG.

Дебютує всюдихідний універсал на автосалоні в Парижі, а в продаж надійде наступного року. Ціна VW Golf Alltrack буде починатися з позначки в 29 260 євро.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button