Земля

В Андах знайшли 20 нових видів тварин і рослин

Вчені оголосили про відкриття 20 нових видів тварин і рослин в болівійських Андах. Також вони поспостерігали за тими представниками, яких не бачили десятиліттями.

Image by Monika Neumann from Pixabay

Розташована недалеко від столиці Болівії Ла-Паса, долина Зонго відома як «серце» регіону. Там дослідники виявили гірську гадюку, болівійську флагову змію і ліліпутську жабу, а також кілька видів орхідей і метеликів.

“Ми не очікували знайти так багато нових видів і заново відкрити для себе тих тварин і рослин, які вважалися вимерлими”, – говорить Тронд Ларсен, учасник некомерційної екологічної групи Conservation International

Виявлені види:

  • Гірська гадюка. Ця змія дуже отруйна, має великі ікла і чутливі до тепла ямочки на голові: вони допомагають виявляти здобич.
  • Жаба-ліліпут. У довжину вона становить не більше сантиметра. Вона має буру коричневе забарвлення, яке дозволяє їй добре ховатися від хижаків. Жаба, яку знайшла дослідницька група, складає в довжину не більше 10 мм.
  • Диявольська жаба. Останній раз цей вид спостерігали 20 років тому. Після численних спроб знайти його вчені вирішили, що він вимер.

Також вчені знайшли метелика-сатира, його останній раз бачили 98 років тому. Вчені вважають, що деякі види можуть проживати в Андах і більше ніде в світі, тому за ними потрібно спостерігати й підтримувати їх існування.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button