Гумор

В “ДНР” хочуть заборонити покемонів

Олександр Захарченко, голова самопроголошеної “ДНР”, заборонив встановлювати гру Pokemon Go у зв’язку із зверненням громадськості і негативним особистим досвідом, повідомляє Dnr.one. За даними видання, Захарченко звернувся до Apple і Google з вимогою заборонити розповсюдження гри на тимчасово окупованій території.

zakharchenko02

Гра Pokemon Go за мотивами японської мультиплікації вийшла на смартфонах 6 липня. Враховуючи підсаджування на залежність від персонажів – покемонів, в 90-х роках по всьому світу заборонялося поширення цього мультфільму. І ось тепер світ накрила друга хвиля Покеманії – повальної одержимості кишеньковими монстрами. На цей раз каталізатором світового божевілля став не анімаційний серіал і навіть не гра для Game Boy — в 21 столітті тренди народжуються на iOS і Android.

Ряд громадських і релігійних організацій у “ДНР” закликали захистити населення від гри, яка позбавляє людину розуму та віри в Бога.

У відповідь на “звернення громадськості” Олександр Захарченко заявив, що також встановив Pokemon Go, але так і не зміг зловити жодного потужного покемона, оскільки найбільш «жирні» знаходяться на прилеглих територіях, відзначає видання. Особливо багато таких покемонів спостерігається в Авдіївці, Мар’їнці і Широкіно.

zakharchenko01

Більш того, він розповів про випадок, який стався з двома товаришами 23 і 24 років, які піддавшись покликам покемона в Широкіно, підірвалися на протипіхотній міні.

Згідно з указом №412-3П гра Pokemon Go включена в список екстремістських. Також апарат “керовніка ДНР” направив листи компаніям Apple і Google з вимогою не допустити поширення Pokemon Go в ДНР, зазначає джерело.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button