Гумор

Тунель для жаб в Девісі

Це, мабуть, один з найбільш незвичайних випадків, коли людська цивілізація перетиналася з дикою природою і намагалася вирішити проблему своїм нестандартним способом. Експеримент чекав провал.


В американському місті Девісі, штат Каліфорнія, почалося будівництво шосе, яке перетиналося з міграційною стежкою одного з місцевих підвидів жаб. Захисники природи занадто пізно почали бити тривогу, коли був не тільки затверджено план траси, але і відбулася укладання дорожнього полотна. Тоді і було прийнято абсурдне рішення про спорудження тунелю для жаб під самою дорогою.

На виході з тунелю побудували кілька мініатюрних бутафорських будиночків, а саме місце назвали жаб’ячою лощиною. Як і очікувала більшість, жаби не хотіли користуватися тунелем. Тоді всередині нього були встановлені лампи. Це призвело ще до більш плачевних результатів, жаби просто набивалися під зав’язку в тунелі, а одиниці, які все ж вирішили вибратися з «переходу» були з’їджені птахами, що чекали на виході. В результаті, земноводні продовжують гинути під колесами автомобілів, намагаючись перетнути дорогу прямо, а тунель жаб залишився, як пам’ятник людської недолугої фантазії.
Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button