Гумор

Прихильники Путіна підготували виставку його подвигів в стилі Геракла

7 жовтня президенту Росії виповнюється 62 роки. Ініціативна група, що складається з учасників спільноти «Група прихильників Володимира Путіна» у Фейсбуці вирішила оригінально привітати президента Росії з днем ??народження. Фейсбуківці вирішили пригадати «досягнення» Путіна за час його керування країною.

2oto_cikavosti_06.10.2014-013_resized

Як наголошується в прес-релізі, який підготувала ініціативна група, в рамках ювілейного проекту в столичному центрі «Червоний Жовтень» ілюстратори та дизайнери представлять картини, на яких відображається видимість значимості «подвигів» Путіна, котрі, на думку художників, співставні з подвигами Геракла.

У проекті кожне помітне «звершення» російського президента автори проекту співвіднесли з подвигом міфологічного персонажа. Організатори виставки впевнені, що за значимістю діяння президента Путіна не поступаються зусиллям, які довелося докласти Гераклові.

Так, в експозиції можна побачити роботи «Вбивство Лернейської гідри — відповідь на санкції», «Придушення Немейського лева — боротьба з тероризмом», «Винищення стімфалійськіх птахів — зупинка авіабомбардувань в Сирії», «Очищення авгієвих стаєнь — боротьба з корупцією», «Приборкання Ерімантського вепра і битва з кентаврами — ліквідація олігархії», «Приборкання критського бика — Крим», «Викрадення коней Діомеда, перемога над царем Діомедом (який кидав чужоземців на поталу своїм коням) — контракт на« Містралі», «Викрадення пояса Іпполіти, цариці амазонок — Південний потік», «Викрадення корів триголового велетня Геріона — контракт на газ з Китаєм», «Викрадення золотих яблук із саду Гесперид — підтримка «мінського перемир’я» на Україні», «Приборкання стража Аїда — пса Цербера — боротьба з США», «упіймання керінейської лані — Олімпіада в Сочі».

Кнопка «Наверх»
Закрыть