Фото

В Японії ураган викинув російський суховантаж на хвилеріз (фото)

Російське судно Real з далекосхідного порту Зарубіна зазнало лиха минулої ночі під час тайфуну в порту Фусікі префектури Тояма на узбережжі Японського моря, ніхто з 19 членів екіпажу не постраждав.


За його даними, суховантаж сильним вітром і хвилями був викинутий на бетонний блок хвилеріза, і рятувальникам через тайфун було неможливо дістатися до судна, що терпить лихо. Через якийсь час 18 осіб з судна самі дісталися до берега, а ще одна людина — головний інженер — був врятований працівниками берегової охорони.

Судно водотоннажністю 1798 тон під час тайфуну знаходилося в порту Фусікі без вантажу, уточнив заступник директора управління берегової охорони.

В Японии ураган выбросил российский сухогруз на волнорез
«Всі 19 людей зараз перебувають в офісі їх агента у місті Тояма», — сказав він. За словами Танэди, «медична допомога їм не знадобилася, тільки головний інженер судна трохи скаржився на біль у нозі, але до лікаря йти відмовився.

Тайфун Lan обрушився на головний японський острів Хонсю напередодні і всю ніч вирувала в Токіо. За зведеними даними японських ЗМІ, як мінімум одна людина загинула, близько 90 постраждали в різних районах Японії. Як повідомляє головне метеорологічне управління Японії, швидкість вітру під час тайфуну місцями досягала 198 кілометрів на годину.

Кнопка «Наверх»
Закрыть