Фото

Дивовижні татуювання алжирських жінок

У кожного народу свої критерії краси і деколи вони бувають досить незвичайними. Приміром, серед народностей людей гір Аурес в Алжирі краса жінки оцінюється за її татуювань. Місцеві чоловіки цінують жінок, у яких на тілі велика кількість татуювань, хоча з іншого боку, в ісламі татуювання вважаються гріхом.

(10 фото)


1. Фатма Хаддад, 80 років
Перше татуювання Хаддад зробила в 18 років тому, що багато її подруг вже були татуюванні. Сьогодні жінка вважає татуювання помилкою молодості, і щоб загладити свій гріх віддала все своє столове срібло.

2. Джена Бензахра, 74 роки
Перше татуювання з’явилася на тілі Бензахры у віці 9 років. Зроблена вона була за наполяганням матері, яка хотіла, щоб її дочка виглядала красиво. Жінка досі пам’ятає, наскільки це було боляче. Пізніше, щоб загладити свій гріх, Бензахра віддала всі свої срібні прикраси.


3. Айша Джелл, 73 роки
Айша була татуювана у віці 25 років. Таким чином жінка хотіла стати привабливішою від своїх подруг, за що і пожертвувала всі свої срібні прикраси.


4. Бені Фатма, 75 років
Коли Бені було 12 років, вона захотіла стати як її однолітки, у яких на той момент вже були татуюванні. Незважаючи на гнів батьків і жахливу біль, дівчина все ж залишилася задоволена і не пошкодувала про своє рішення.


5. Фатма Тарнок, 106 років
Жінка згадує, що коли їй було 10 років, вона вирішила слідувати моді і нанеси своє перше татуювання. Сьогодні вона шкодує про своє рішення і впевнена, що Аллах її за це покарає.


6. Хамза Хугали, 68 років
Хамза зробила татуювання за порадою мачухи, яка запевняла, що малюнок на тілі приносить удачу. Після смерті перших трьох дітей Хамза була впевнена, що Бог дасть їй дитину тільки після появи на її тілі татуювання. Так і сталося, і згодом у родині жінки з’явилося шестеро дітей.


7. Джему Дауди, 90 років
Відразу після весілля, в п’ятнадцятирічному віці, на тілі Джеми з’явилася перше татуювання.


8. Фатма Бадредін
Татуювання Фатма зробила у віці 13 років.


9. Углада Бо, 86 років
Коли Угладе було 7 років, їй зробили татуювання кочівники з Сахари, за порадою матері дівчинки. Щоб спокутувати гріхи, жінка віддала всі коштовності з срібла.


10. Хадра Кабсси, 74 роки
У віці 21 року Кабсси зробив татуювання її двоюрідний брат.

 

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button