Всесвіт

В Індії розробляють місячні модулі для майбутніх колоністів

Індійська організація космічних досліджень почала вивчати недорогі, але практичні способи побудови житлових місячних модулів. Раніше команда вчених, яка бере участь у проекті, розробила міжпланетний орбітальний модуль, який відправився на Марс і успішно вийшов на його орбіту. При цьому команда розробників витратила майже в десять разів менше коштів, ніж NASA при реалізації аналогічного проекту. Команда вірна своїм принципам, тому на першому місці у дослідників стоять економія і практичність.

Про те, що експерименти з конструкціями, потенційно придатними для житла на Місяці, вже ведуться, розповів на нещодавній прес-конференції Джітендра Сінгх, перший заступник прем’єр-міністра Індії.

В якості найбільш перспективного варіанта місячних житлових модулів розглядаються невеликі іглоподібні укриття з композитних матеріалів. Їх встановлення та підготовка до експлуатації повинна відбуватися швидко, а самі укриття повинні бути недорогими, практичними і безпечними для майбутніх мешканців, повідомляє NDTV з посиланням на вчених, які працюють над проектом і на Індійське космічне агентство.

Сінгх зазначив, що у віддаленій перспективі міністерство розглядає Місяць як форпосту, а тому вважає за необхідне проводити деякі експерименти вже зараз. За словами заступника, головними перешкодами вчених були і залишаються безповітряний простір і температура на поверхні Місяця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button