Гумор

В Ізраїлі пояснюють землетруси «божою волею»

Ізраїльські військові під час лекції з цивільної оборони роздали п’ятикласникам буклети, в яких стверджується, що «всі природні явища відбуваються по божій волі».

«Навіть якщо є дані, які підтверджують високу ймовірність землетрусу, якщо Господь не розпорядиться про це, воно не відбудеться», — йдеться в тексті.

Крім того, там же згадується, що терористичні акти запобігаються завдяки «божественному втручанню».

Коли представників Командування тилу Ізраїлю запитали, чи не переплутали вони буклети для релігійних шкіл з буклетами для світських, вони відповіли, що ті призначені для всіх навчальних закладів.

Першим про них на своїй сторінці в Twitter розповів заступник керівника редакції телерадіомовної мережі Kan Чіко Менаш. Це спровокувало хвилю критики в соцмережах, на яку відреагував міністр освіти Ізраїлю Нафталі Беннетт.

Він зазначив, що на релігійну ідентичність дітей вплинути ніхто не намагається.

За даними Haaretz, багато батьків скаржаться, що в останні два роки в шкільних підручниках все частіше стали з’являтися цитати з Біблії і що церемонії, які раніше проводились у школах під наглядом вчителів, тепер організовуються у синагогах під контролем релігійних функціонерів.

Кнопка «Наверх»