Гумор

Африканський король живе в Німеччині і править по скайпу

Тогбе Нгоріфія Кіфа Косі Банса, більш відомий як «Король Банса з Хохо» – це справжній африканський король, який не вірить в старомодні методи правління. Він воліє жити в Німеччині і правити своїми підданими через Skype.

23-12-14-foto-600x454-4

66-річний король Хохо переїхав до Німеччини свого часу як іноземний студент за обміном. Він буквально закохався в цю країну, і вирішив залишитися.

23-12-14-foto-600x338-3

Цікаво, що король Банса був названий наступником корони в 1987-му році, коли помер його дід, правлячий король. Банса був обраний новим королем замість свого батька і старшого брата, тому що і батько, і брат були лівшами: ця риса вважається в Хохо «нечистою» і свідчить про нечесність людини.

Коронація відбулася в 1992-му році, але король Банса вирішив, що виконання королівських обов’язків не вимагає обов’язкового повернення в Африку. Так що він як і раніше живе в місті Людвігсхафен, недалеко від Франкфурта, зі своєю німецькою дружиною на ім’я Ґабріеле. У нього є гараж, де він ремонтує машини, і він знаходить час, щоб правити двомастами тисячами своїх підданих.

23-12-14-foto-600x399-2

Робить він це по скайпу і телефону. За повідомленнями ЗМІ, часом король не лягає спати до пізньої ночі, намагаючись розібратися з різними племінними спорами, і в обов’язковому порядку відвідує Хохо як мінімум шість разів на рік.

[ads2] Хоча король Банса і залишився в Німеччині, він не дозволив цій обставині вплинути на його королівські обов’язки. Він розгорнув широку кампанію, яка повинна допомогти охороні здоров’я Хохо. Також король регулярно відправляє додому різне водоочисне обладнання.

Читайте також: Найбезглуздіші податки світу

А зовсім недавно король Банса потрапив в місцеві кримінальні новини. Якось раз, повернувшись додому, він виявив, що злодії проникли в його будинок і вкрали чотири золотих корони. Також зникли і деякі інші королівські регалії, в тому числі золотий ланцюжок, який раніше належав його бабусі і дідусю.

23-12-14-foto-600x450-1

«Злодії залізли на балкон першого поверху, за допомогою важеля підняли двері, потім зламали шафи і все розграбували», – сказав король в інтерв’ю UK Times. Вік вкрадених речей нібито становив не одну сотню років, а загальна сума вкраденого становить 25000 доларів.

Натхнення: factroom.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments