Екологія

В ОАЕ побудували найбільшу в світі сонячну парковку

Abu Dhabi Airports, керуюча п’ятьма аеропортами Об’єднаних Арабських Еміратів, і Masdar, одна з провідних світових компаній у сфері відновлюваної енергетики, оголосили про завершення будівництва найбільшої автомобільної стоянки, обладнаної сонячними батареями.

Фотоелектрична установка потужністю 3 МВт складається з навісів, розставлених на парковці терміналу Midfield в міжнародному аеропорту Абу-Дабі. Генерована енергія буде використовуватися для живлення як самої автостоянки, так і інших споруд комплексу.

Шаріф Аль Хашми, генеральний директор Abu Dhabi Airports, розповів: «Термінал Midfield покликаний не тільки забезпечувати сучасний рівень комфорту для пасажирів, але і зберігати прекрасну природну спадщину ОАЕ. Протягом всього процесу розробки ми використовували інтегровані технології, які забезпечують екологічну стійкість, захищають навколишнє середовище і дозволяють створювати більш безпечні для природи будівлі ».

В рамках проєкту за фінансування, проєктування, постачання і будівництво відповідала Masdar. За умовами укладеного з Abu Dhabi Airports договору, компанія також повинна обслуговувати сонячну електростанцію протягом 25 років.

«Реалізація цього знакового проєкту для нового терміналу Midfield підкреслює, що Masdar і Abu Dhabi Airports підтримують прийняту ОАЕ Енергетичну стратегію 2050 і її завдання щодо пом’якшення наслідків зміни клімату, а також демонструє переваги Masdar як кращого партнера для проєктів, що стосуються відновлюваних джерел енергії. Ми сподіваємося використовувати наш місцевий і міжнародний досвід, щоб компанії, які співпрацюють з нами могли реалізовувати свої цілі в області екологічно чистої енергетики за допомогою аналогічних установок », – заявив Мохамед Джаміль Аль Рамахі, головний виконавчий директор Masdar.

Енергетична стратегія ОАЕ, яка визначає розвиток до 2050 року, спрямована на збільшення частки отримуваної з поновлюваних джерел електрики в енергобалансі країни до 50%. Згідно зі звітом Міжнародного енергетичного агентства REmap 2030 сонячні батареї, які розміщуються на дахах, будуть генерувати до 2030 року близько 6% від загального обсягу виробленої в ОАЕ електроенергії.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button