ВідеоЗемля

В перуанській гробниці знайшли скелети китайців (відео)

Археологи, що вивчають піраміду Беллавіста, в Лімі, яка відноситься до 1100 року н. е., виявили людські рештки, які були ідентифіковані як китайці. Що ще більш загадково, 16 скелетів, схоже, були розміщені там в кінці 1800-х років. Як це могло статися?


Перш ніж ми заглибимося в цю таємницю піраміди, давайте подивимося на перуанські піраміди. Місцевим словом для цих структур є «хуака», і вони зустрічаються всюди в Перу від джунглів до столиці Ліми, де їх багато. Вони були побудовані народами з доколумбійських культур в цьому районі, насамперед як релігійні або культурні центри, і були використані в якості гробниць для елітних членів суспільства.

Хуаки використовувалися до прибуття європейців, коли вони були або знищені, або залишені після того, як їх окреслили як «поганські символи. На щастя, міністерство культури Перу і особливо уряд Ліми працюють над тим, щоб зберегти решту хуаки, іноді просто захищаючи їх, а також викопуючи і зберігаючи їх зміст для вивчення.

Це підводить нас до піраміди або хуаке в районі Беллавіста в Перу. Згідно з твердженням Роксани Гомес, провідному археологу, цей хуака, поряд з щонайменше 15 іншими, належав до культури Ічми, представники якої жили в цьому районі від 1000 до 1400 років тому, коли вони були поглинені інками. За жодних обставин історія не показує ніякого контакту між Імой і Китаєм. Таким чином, на цьому тижні міністерство культури повідомило, що знахідка 16 китайських скелетів була шоком, але не з причин, про які ви могли б подумати.

Перу, поряд з багатьма іншими південноамериканськими країнами, активно використовувала рабську працю, поки ця практика не була скасована в 1854 році. Як і у Північній Америці, її часто замінювали підневільним рабством. Перуанські бавовняні фермери «наймали» китайських робітників до 20-го століття, коли їх замінили машинами. Не дивно, що країна, як так залежна від рабів і робітників-мігрантів, не дозволила їм бути похованими на католицьких кладовищах. Таким чином, китайці, знаючи релігійну мету занедбаних хуаков, використовували їх для своїх поховань.

«В одній китайській труні в похоронний ансамбль були включені опіумна труба і невеликий керамічний посуд».


Як повідомляє агентство новин Перу, Гомес виявила, що 11 трупів були поховані в саванах, але п’ять похованих пізніше, були в дерев’яних трунах з більш тонким одягом і аксесуарами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button