Екологія

В США можуть оголосити надзвичайну кліматичну ситуацію

Посол США з питань клімату Джон Керрі заявив, що президент Джо Байден розглядає можливість оголошення надзвичайної кліматичної ситуації.

Image by 0fjd125gk87 from Pixabay

Цей крок надасть йому додаткові повноваження для просування програми щодо “зеленої” енергетики, яка була затримана через відсутність підтримки в Конгресі, повідомляє BBC.

Керрі зазначив, що ніхто не був більш відданим заміні вуглецевої енергії, ніж президент Байден, а нещодавні рішення Верховного суду про обмеження екологічної політики уряду не допомогли.

Зміна клімату збільшує ризик спекотної сухої погоди, яка може призвести до лісових пожеж. З початку індустріальної ери світ уже потеплішав приблизно на 1,1°C, і температури продовжуватимуть зростати, якщо уряди в усьому світі різко не скоротять викиди.

Однак спробам Байдена прийняти законопроєкт про зміну клімату завдали удару на початку липня місяця, коли сенатор від Західної Вірджинії Джо Манчін заявив, що не голосуватиме за закон.

Керрі зазначив, що світ дізнався, що “зелена” енергетика знижує інфляцію, знижує витрати на енергію, створює робочі місця та покращує здоров’я та безпеку. А Байден готовий використати кожний доступний інструмент для боротьби зі зміною клімату, включаючи розпорядження.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button