Гумор

В США виробник солодощів навчив єнотів сортувати сміття (відео)

Таким чином компанія намагається зробити свій внесок у зменшення впливу на довкілля

Виробник жувальної гумки Mentos навчив єнотів відшукувати в смітниках картонні упаковки з-під своїх солодощів для подальшої переробки.

Успішне тестування ідеї “Група єнотів з переробки Mentos” (RRF) відбулося в місті Сімі-Веллі, штат Каліфорнія, США, де тварини зібрали близько 75% упаковки, йдеться в пресрелізі Mentos.

Професійні дресирувальники навчали єнотів протягом 40 годин. Потім тварин випускали до смітників, де вони шукали упаковку та переносили її в спеціальну блакитну урну. Команда компанії забирає зібране сміття та відправляє його на переробку.

“Результати не були несподіваними, – каже Крістал Чен, дресирувальник єнотів у Working Wildlife. – Єноти насправді неймовірно розумні та добре піддаються дресируванню, крім того, вони вже в нашому смітнику. Якимсь дивним чином, це цілком логічно. Я просто сподіваюся, що люди можуть звернути увагу, щоб ці пляшки з гумки Mentos не потрапили до потоку відходів!”

Віце-президент із маркетингу компанії Perfetti Van Melle, якій належить бренд Mentos Крейг Кухра розповів, що компанія намагається зробити свій внесок у зменшення впливу на довкілля, скорочення використання пластику та досягти цілей щодо скорочення, переробки та повторного використання.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button