Гумор

У Британії чоловік два роки спав в одній кімнаті з тілом померлого брата

У Великобританії поліція Ліверпуля виявила тіло чоловіка, яке пролежало 2 роки в квартирі його брата. За інформацією правоохоронців, останній просто накрив труп покійного родича ковдрою.


Чоловік помер в 2015 році, але його брат з невідомих причин вирішив не повідомляти про це правоохоронні органи. Коли поліція прийшла до покійного, чоловік заявив, що його тіло лежить на другому поверсі. В ході перевірки вдалося встановити, що старший брат померлого залишився один з сім’ї, в якій було четверо дітей.

Брат покійного заявив, що просто хотів довше побути разом з родичем. Останній страждав від інвалідності, через що не міг виходити на вулицю, проводячи більшу частину часу в будинку. Його брата довелося затримати через виявлення тіла покійного в його будинку.

В ході розслідування вдалося встановити, що чоловік розтратив усі гроші, які виділяла держава на утримання вже померлого брата. Згідно законам Великобританії, йому може загрожувати рік тюремного ув’язнення і 20-денна психологічна реабілітація. Сам затриманий заявив, що після крмірування тіла брата буде продовжувати зберігати вдома його прах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button