Ґаджети

В ТОП-3 кращих бюджетних смартфонів 2017 року увійшли ґаджети Huawei, Xiaomi і Samsung

Експерти визначили ТОП-3 найкращих і найгірших бюджетних смартфонів 2017 року. Серед ґаджетів лідирують південнокорейські, китайські і японські моделі, аналізувалися девайси, які працюють на операційній системі Android. У рейтинг увійшли ґаджети Huawei, Xiaomi і Samsung.

Протягом 2017 року увагу світової громадськості привернули флагманські вироби компаній Samsung і Apple. При цьому наголошується, що мобільні пристрої інших виробників практично нічим не відрізняються, але коштують у кілька разів дешевше.

Експерти склали ТОП-3 найкращих і найгірших бюджетних смартфонів цього року. На першій позиції знаходиться Nova 2i від Huawei. Апарат коштує 8800 грн, має 4 Гб оперативної пам’яті. На другій позиції визначений Xiaomi Mi A1, реалізований за майже 7000 грн, він є візуальної копією iPhone 7 Plus. Ґаджет має не найкращу операційну систему, уточнюють фахівці.

На третій позиції знаходиться південнокорейський Samsung Galaxy j7, він реалізується від 5000 до 6000 грн. Серед найгірших бюджетних моделей смартфонів експерти називають Sony Xperia ХА1, Samsung Galaxy A3 і LG Q6a.

Кнопка «Наверх»
Закрыть