Інтернет

Україна залишається однією з 10 країн, де Facebook не є соцмережею № 1

Італійський дослідник і дизайнер Вінченцо Косенца (Vincenzo Cosenza) підготував нову версію світової карти соціальних мереж. Станом на грудень 2013 найпопулярнішим на планеті залишається Facebook, проте в Україні досі домінує ВКонтакте.

mapa_socmerez_resized

Судячи з карти дослідника, найпопулярнішими соціальними мережами в світі є Facebook, ВКонтакте, Однокласники, а також QZone і Cloob. Кожен з цих ресурсів принаймні в одній країні є домінуючим. В Україні найпопулярнішою соцмережею залишається ВКонтакте. Така ситуація спостерігається на всьому пострадянському просторі.

Зараз Facebook лідирує в 127 з 137 аналізованих країн. Разом з тим протягом минулого року він не є домінуючим в Киргизстані і поступився ресурсу Однокласники. Зате в Сирії Facebook переміг Maktoob.

Світову карту соціальних мереж Вінченцо Косенца готує згідно з даними інтернет-ресурсу Alexa. Разом з тим він відзначає, що існують труднощі з визначенням популярності Google+. Причиною є те, що складно виявити як сильно на відвідуваність соцмережі впливає трафік Google.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button