Технології

Гроші крові: розплатися за допомогою вен

Заглянувши на виставку CES 2014 (міжнародна виставка споживчої електроніки), що проходить у Лас-Вегасі, можна відзначити нову розробку платіжної системи PulseWallet. Компанія вже має в активі систему, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою відбитків пальців. Але зупинятися на досягнутому вони не збиралися. Порахувавши такий метод ненадійним, вразливим і незручним, мабуть були враховані побажання бруднуль, що не бажають думати про чистоту своїх рук, була представлена ??технологія платіжної системи, яка отримає все необхідне для платежу з вени покупця.

Заглянувши на виставку CES 2014 (міжнародна виставка споживчої електроніки), що проходить у Лас-Вегасі, можна відзначити нову розробку платіжної системи PulseWallet. Компанія вже має в активі систему, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою відбитків пальців. Але зупинятися на досягнутому вони не збиралися. Порахувавши такий метод ненадійним, вразливим і незручним, мабуть були враховані побажання бруднуль, що не бажають думати про чистоту своїх рук, була представлена ??технологія платіжної системи, яка отримає все необхідне для платежу з вен покупця.  PulseWallet в партнерстві з Fujitsu FRONTECH використали їх біометричну технологію PalmSecure. Камера, встановлена ??на PulseWallet, робить фото ваших вен, коли Ви проводите над нею рукою. Після сканування платіжна система PulseWallet «прив'язує» малюнок вен до зазначеної власником банківської карти. Після цього платник може оплачувати покупки з будь-якого терміналу PulseWallet.  Вени в якості біометричних платіжних даних були вибрані не випадково. Згідно з науковими дослідженнями, структура вен залишається незмінною вже після досягнення 8-ми річного віку. Камера всередині кожного реєстратора PulseWallet може визначити структуру і «малюнок» вен з точністю до 99,99992 відсотків. Для визначення особи платника ця величина вважається достатньою. Сам процес сканування руки займає менше секунди, що робить процес оплати таким же швидким як прощальний помах рукою. Що символічно - своїм грошам.  Природно PulseWallet подбали про додаткову безпеу ідентифікації. Щоб підтвердити купівлю за допомогою системи, користувачеві необхідно буде ввести як пін- код підтвердження свій номер телефону. Трохи важкуватий додаток до такої швидкої платіжній системі, але воно покликане підняти показник безпеки до 100 %. Усміхаєтися? Так, такий пін- код природно ненадійний з точки зору підходу до безпеки, але його завдання «закрити» залишених 0,00008 % можливих помилок. Досить можливо, що згодом у PulseWallet він буде скасований або замінений на щось інше.  Також PulseWallet постачає і мобільний додаток для зручності і відстеження платежів. Поки представники компанії заявляють, що подібна система оплати поки буде доступна тільки в США.

PulseWallet в партнерстві з Fujitsu FRONTECH використали їх біометричну технологію PalmSecure. Камера, встановлена ??на PulseWallet, робить фото ваших вен, коли Ви проводите над нею рукою. Після сканування платіжна система PulseWallet «прив’язує» малюнок вен до зазначеної власником банківської карти. Після цього платник може оплачувати покупки з будь-якого терміналу PulseWallet. Та якщо ви не прихильник таких методів, а кошти потрібно терміново – http://mig-dengi.ru/ від фінансової організації “Миг-Деньги” може стати вам при нагоді.

Вени в якості біометричних платіжних даних були вибрані не випадково. Згідно з науковими дослідженнями, структура вен залишається незмінною вже після досягнення 8-ми річного віку. Камера всередині кожного реєстратора PulseWallet може визначити структуру і «малюнок» вен з точністю до 99,99992 відсотків. Для визначення особи платника ця величина вважається достатньою. Сам процес сканування руки займає менше секунди, що робить процес оплати таким же швидким як прощальний помах рукою. Що символічно – своїм грошам.

Природно PulseWallet подбали про додаткову безпеу ідентифікації. Щоб підтвердити купівлю за допомогою системи, користувачеві необхідно буде ввести як пін- код підтвердження свій номер телефону. Трохи важкуватий додаток до такої швидкої платіжній системі, але воно покликане підняти показник безпеки до 100 %. Усміхаєтися? Так, такий пін- код природно ненадійний з точки зору підходу до безпеки, але його завдання «закрити» залишених 0,00008 % можливих помилок. Досить можливо, що згодом у PulseWallet він буде скасований або замінений на щось інше.

Також PulseWallet постачає і мобільний додаток для зручності і відстеження платежів. Поки представники компанії заявляють, що подібна система оплати поки буде доступна тільки в США.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button