Екологія

В Японії побудують завод з переробки всіх відходів ферм в електроенергію

У японському місті Ябу (Yabu) розпочато будівництво заводу, на якому відходи фермерських господарств будуть перетворювати на відновлювану енергію та інгредієнти для виробництва деяких видів продуктів харчування.

В Японии построят завод по переработке всех отходов ферм в электроэнергию

Згідно з повідомленням, завод буде використовувати сучасне обладнання компанії Anaergia для переробки твердих відходів і очищення стічних вод. Інвестиції в об’єкт зробила компанія Toyo Energy Solution, яка і займається його будівництвом, а в майбутньому і експлуатацією.

У числі обладнання, яке використовують на заводі, вказані система подачі гною, системи вилучення органічних речовин з невідсортованих відходів, ряд інших ліній для очищення і рекуперації ресурсів.

Після вилучення з відходів органічна сировина буде трансформуватися у відновлювану енергію шляхом анаеробного дигерирування (витримки). Отриманий в результаті цього процесу біогаз перетвориться в приблизно 1,4 МВт електроенергії. Стічні води з об’єкта будуть оброблятися для повторного використання за допомогою молекулярних фільтрів.

Біля об’єкта буде побудована ультрасучасна теплиця, яка буде використовувати вторинне тепло, рекупероване з об’єкта.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть