Екологія

Дослідження: в США за рік зробили більше пластика, ніж в будь-якій іншій країні

Нове дослідження показало, що в США за рік виробило більше пластика, ніж в будь-якій іншій країні. Вчені попереджають, що під час пандемії цей показник міг зрости ще більше.

У США виробили більше пластмасових відходів, ніж в будь-якій іншій країні світу. Результати дослідження, опублікованого в журналі Science, також свідчать про те, що, незважаючи на «надійну і доступну систему управління відходами», в США було незаконно поховано від 309 до 904 мільйонів кілограмів пластмасових відходів.

Дослідники знайшли велику кількість неправильно утилізованих відходів після того, як вони були відправлені в інші країни на перероблювання, йдеться в дослідженні. Більше 88% відходів відправили в країни, в яких більше 20% відходів оброблялися неналежним чином.

Вчені виявили, що пластикові відходи забруднюють всі основні екосистеми, вони впливають на дику природу і здоров’я людини. Особливо з урахуванням того, що в природному середовищі виявляються більш дрібні і широко поширені пластикові частинки.

Згідно з дослідженням, світове виробництво пластмас з 2010 по 2016 рік зросла на 26%. За США в рейтингу виробництва пластмасових відходів слідують Китай, Індія і 28 країн в складі Європейського союзу. Однак дослідники попереджають, що, оскільки дослідження проводилося кілька місяців тому, цей показник міг вирости через пандемію коронавірусу.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments