Відео

Популярний YouTube-ілюзіоніст показав хитру оптичну обманку, на яку “ведуться” навіть коти

Майстер оптичних ілюзій, що викладає ролики зі своїми розробками на YouTube під ніком Brusspup, днями представив ще одну роботу, яка настільки ефектна, що заворожує не лише людинe, а й примушує спостерігати за подіями кішку.

Ілюзіоніст проводить напівпрозорим листом з чорними смужками над поверхнею з нерухомим малюнком, і раптом в області накладення цей малюнок починає рухатися – в одну або в іншу сторону, залежно від того, в якому напрямку переміщати лист.

Здається, що це справжня анімація на дисплеї, але це “всього лише” старий добрий прийом фокусників, про який Brusspup, за його власним визнанням, прочитав у якійсь книзі кілька років тому, пише The Daily Mail.

“Я був так зачарований цією ідеєю, що захотів створити щось своє в тому ж дусі”, – розповідає винахідник.

[youtube]q7KswC9wCSY[/youtube]

На відміну від багатьох інших маститих фокусників, він ділиться надихнувшим його самого оптичним секретом. Кожна зі створених ним картинок складається з шести кадрів. Чорні смуги на прозорому аркуші потрібні для того, щоб “висвічувати” по черзі кожен з кадрів, поки 5 інших приховані. Не те щоб зрозуміло в деталях, але загальну ідею вхопити можна.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button