Головна / Поради / Ванна чи душова кабінка

Ванна чи душова кабінка

При облаштуванні ванної кімнати у кожної людини виникає питання, що встановлювати? Душову кабінку чи ванну? В дійсності у кожного з цих варіантів є як свої переваги, так і недоліки. Наприклад, у стаціонарній ванні ви зможете розслабитися та забути про усі проблеми. Проте вона займає досить багато місця. Саме тому більшість молодих пар обирають кабінки.

1-28-12-2016-600-398

Хоче не усе так просто, як може здатися на перший погляд. Справа у тім, що сучасні кабінки мають безліч додаткових функцій. Однією з найпопулярніших є гідромасаж. Важко знайти щось більш приємне ніж струмені води, що ніжно масажують тіло з усіх сторін. Мало того, топові моделі мають вбудовану функцію сушки. Одне натискання кнопки, і ви назавжди забудете про рушники.

Частіше за все душову кабінку встановлюють у кутку. Таким чином вдається зекономити значну частину вільного простору. Скло може бути як матовим, так і прозорим. У деяких випадках можна зустріти пластмасу. Більш детально інформацію про сучасні душеві кабінки ви можете переглянути за посиланням.

Зазвичай кабінки можуть бути круглими або квадратними. Тут вибір залежить від ваших особистих вподобань, точніше від дизайну ванної кімнати. Також варто відмітити, що більшість батьків надає перевагу саме округлій формі. Таким чином вони попереджують можливе травмування дітей.

Окремо слід поговорити про безпеку душових кабінок. Щоб знизити ризик отримання травм усе скло проходить спеціальну обробку. Як результат, його майже неможливо розбити. Мало того, навіть якщо це станеться, то нічого не відбудеться. Шматки не матимуть гострих граней.

Ще однією важливою перевагою душових кабінок — є економія води. У зв’язку з постійним подорожчанням ресурсів ця перевага має не аби яке значення. Якщо ж казати про вартість самого виробу, то діапазон цін досить великий. Душову кабінку можна придбати як за декілька тисяч гривень так й за 20—30. Усе залежить від матеріалу та додаткових функцій.

До речі, інколи трапляються й асиметричні душеві кабінки. Їх ціна знаходиться у верхньому діапазоні. Проте це оригінальний дизайнерський витвір, який буде окрасою будь-якої кімнати.

Кожна сучасна душова кабінка має покриття проти ковзання. Це, у свою чергу, нівелює ризик падіння. У сучасних душових кабінках можуть з легкістю митися діти. При цьому їх батьки не будуть переживати, чи не травмувалося маля.

На перший погляд, може здатися, що душові кабінки значно кращі, ніж ванни, проте це не так. По-перше, ванну можна купити за значно меншу суму ніж кабінку. Ціна стартує від 1630 гривень. Звісно, це буде найбільш простий варіант. Проте його буде більш ніж достатньо, щоб ви могли якісно відпочити після важкого робочого дня. По-друге, не слід забувати про сучасні доповнення до базового функціонала. У якості прикладу можна згадати джакузі. Якщо ця деталь цікавить вас більш детально, то вам сюди, поради на ресурсі допоможуть зробити вибір на користь речі, як подобається саме вам.

Головна особливість ванни — це пряме відношення між розміром та відчуттями, що переживає людина, відпочиваючи у ній. Простіше кажучи, чим більший резервуар, тим краще ви себе почуватимете. Форма може бути як прямокутною, так і кутовою. Проте усе частіше зустрічаються асиметричні варіанти, які не лише вражають своїм вишуканим дизайном, а я завойовують серця людей зручністю експлуатації.

Як бачите ванна й душова кабінка мають свої унікальні переваги. Саме тому так важко вибрати серед них. Недивно, що зараз усе більша кількість людей встановлює у себе вдома зразу два аксесуари. Проте у цьому випадку потрібно брати сантехніку з однієї колекції, щоб запобігти дисонансу.

 
comments powered by HyperComments