Поради

Ванна вашої мрії – це просто: як вибрати інсталяцію для унітаза

Насправді все значно простіше, ніж здається на перший погляд, а відповіді на всі вищезгадані запитання «ховаються» на поверхні. Помітно змінити інтер’єр ванної кімнати можна за допомогою лише одного корисного винаходу – інсталяційної системи для унітаза.

Інсталяційна система за привабливою ціною дозволяє вирішити відразу кілька проблем:

  • візуально розширити площу ванної кімнати;
  • приховати різноманітні кріплення, труби, шланги та інші компоненти, призначені для надійного монтажу;
  • зробити систему змиву практично безшумною завдяки спеціальному звукоізоляційному компонентові.

На сайті domospa.ua кожна інсталяція для унітаза підвісного типу представлена із детальним списком технічних характеристик та особливостей конструкції.

На що варто звернути увагу в процесі вибору?

  1. Сумісність. Варто пам’ятати, що далеко не всі інсталяційні системи є універсальними, тобто сумісними з будь-якими унітазами від різних виробників. Як правило, інформацію про сумісність можна дізнатися від консультанта в магазині роздрібної торгівлі, з розділу «Технічні характеристики» в каталозі онлайн-магазину або ж з паперової або електронної інструкції з експлуатації.
  2. Висота монтажу. Більшість інсталяцій від сучасних виробників оздоблена зручними ніжками, які дозволяють змінювати висоту встановлення залежно від власних уподобань. Від базової висоти інсталяційної системи (з урахуванням максимальної висоти ніжок) залежить можливість вибору місця монтажу. Наприклад, якщо унітаз буде монтуватися під вікном, то для нього слід обрати низьку інсталяцію, базова висота якої складає близько 80 сантиметрів.
  3. Виробник. У цьому питанні краще не ризикувати та зупинити вибір на розробці одного з надійних брендів. Для того, щоб зробити дійсно правильний вибір, варто попередньо ознайомитися з відгуками досвідчених власників інсталяційних систем.
  4. Технологія змиву. Для керування системою змиву може використовуватися традиційна кнопка (одно- або дворежимна), система «стоп-змив» або ж інфрачервоний сенсор. Останній варіант є найзручнішим, але при цьому найдорожчим. Найпоширеніше рішення – подвійна кнопка, яка дозволяє економити воду внаслідок «порційної» подачі.

Слід пам’ятати, що в тандемі з якісною інсталяцією будь-який унітаз підвісного типу виглядає стильно, лаконічно та привабливо.

Кнопка «Наверх»
Закрыть