Фото

Вантажний електросамокат Polestar доповнить лінійку електромобілів (фото)

Виробник електромобілів Polestar, дочірній бренд Volvo, розробив свій перший електросамокат. Виконана в мінімалістичному дизайні трьох колісна модель призначена для перевезення вантажів у жвавому міському середовищі і отримала назву Re: Move.

Незвичайний вантажний самокат створюється Polestar у співпраці зі шведським виробником електромотоциклів Cake, норвезькою металургійною компанією Hydro, англійським журналом Wallpaper і промисловим дизайнером з Німеччини Костянтином Грчика.

Вантажний електросамокат Polestar доповнить лінійку електромобілів

Re: Move буде виготовлятися з придатного до перероблення алюмінію, виробництво якого супроводжується низькими викидами парникових газів. Поставки металу забезпечить Hydro. Модель зроблять досить компактною, що дозволить їй пересуватися по більшості велодоріжок.

Але попри невеликі розміри Re: Move здатний перевозити до 275 кг вантажу. Для його розміщення передбачена широка пласка платформа. Передбачається, що таке рішення буде цікаве кур’єрам і співробітникам різних служб доставки.

Вантажний електросамокат Polestar доповнить лінійку електромобілів

Вантажний електросамокат Polestar доповнить лінійку електромобілів

Поки Polestar представила тільки рендерне зображення Re: Move, нічого не повідомивши про можливі технічні характеристики. Показаним концепту не вистачає як мінімум пристосувань для закріплення вантажу. Проте, за заявою Polestar, повністю працездатна версія електросамоката зараз знаходиться в розробці і буде представлена цієї осені. Крім того, шведська марка має намір розповісти про історію появи проєкту і його основні ідеї 17 березня на фестивалі South by Southwest, який щорічно проводиться в місті Остіні, штат Техас.

«Це тільки початок, – пояснює генеральний директор Polestar Томас Інгенлат. – Переведення транспортних засобів на електротягу – це тільки перший крок, потім ми повинні звернути увагу на весь ланцюжок поставок і на те, з яких матеріалів ми створюємо продукт. Такий процес розробки набагато цікавіше того, що проводився в останні двадцять років, коли дизайнери просто робили речі красивими ».

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button