Авто

Датчики, які зроблять пішоходів більш помітними для безпілотних автомобілів

Група дослідників з Прінстонського університету розробила спеціальні радарні відбивачі, які зроблять пішоходів більш помітними для безпілотних автомобілів.

Pixabay

Деякі фактори, такі як туман або дощ, можуть вплинути на здатність безпілотних транспортних засобів виявляти перешкоди. У березні 2018 року безпілотний автомобіль Uber вперше в історії збив людину, який пізніше помер від отриманих травм у лікарні.

Тепер, згідно з Futurism, у дослідницької команди з Прінстонського університету в США з’явилася ідея захистити пішоходів від подібних аварій в майбутньому: люди можуть носити спеціальні відбиваючі пристрої, які зроблять їх добре видимими для датчиків безпілотних транспортних засобів.

У дослідженні, яке команда представила минулого місяця на конференції HotMobile, пропонується пішоходам використовувати спеціальний відбивний браслет, який попередить автомобіль про те, що людина знаходиться поблизу.

Тестування браслета показало, що пристрій збільшує максимальну відстань виявлення датчика з 10 метрів до 36 метрів. Для автомобіля на великій швидкості цій дистанції може бути досить, щоб загальмувати.

Прототип пристрою, за даними New Scientist, коштує близько 2000 доларів. Чи буде він запущений у виробництво – невідомо. На думку деяких критиків, відповідальність за безпеку пішоходів повинні нести в першу чергу творці транспортних засобів, а не самі пішоходи.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button