Людина

Ваші сни розкажуть про ваші сварки

Ваші сни розкажуть про ваші сваркиЯкщо у снах ви відчуваєте почуття ревнощів, то не виключено, що і в реальному житті вас чекають сімейні конфлікти. Дослідники з Великобританії та США встановили, що наша поведінка у сні часто впливає на нашу поведінку в несплячому стані.

І якщо у снах ми часто сваримося зі своїми половинками, з’ясовуємо стосунки або ревнуємо, то ті ж самі емоції з високою часткою ймовірності нас очікують і в реальному житті. Вперше в історії науки вчені довели, що специфічний зміст сну може передбачати подальшу поведінку людини з його партнером. Отримані дослідниками дані допомагають глибше зрозуміти природу сну людини, виділивши раніше ніколи не досліджуваний важливий фактор у процесі побудови і розвитку відносин.

Дослідники попросили 61 чоловіка і жінку записувати свої сни одразу після пробудження. Всі учасники експерименту були або в шлюбі, або в довгоривалих відносинах. Крім записів змістів снів вони також вели щоденники, в яких відображали все, що відбувалося в день після сну, включаючи різні сімейні сварки і конфлікти.

Всього було отримано даних по 842 снам, і в 87 % сновидінь люди бачили своїх партнерів. З’ясувалося, що якщо в сні якась людина відчувала ревнощі до партнера, то наступного дня у них відбувалося більше сварок і конфліктів, ніж зазвичай. А сновидіння, в яких снилися безпосередньо самі конфлікти, також з високою часткою достовірності дозволяли сказати про те, що наступного дня пару чекають серйозні випробування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button