Головна / Всесвіт / Ватикан розкриє правду про інопланетян

Ватикан розкриє правду про інопланетян

Різні високопоставлені представники Ватикану натякнули, що Римсько-Католицька церква готується розкрити для громадськості інформацію про прибульців і НЛО, протягом декількох місяців.

2b81f0fed4cdb0f3d3a6d62a60f7a4d4

Папа Римський Франциск вже кілька разів натякав, що в минулому землю відвідували інопланетяни, і обіцяв повне публічне розкриття в недалекому майбутньому.

Хосе Габріель Фунес, нинішній директор обсерваторії Ватикану заявив, без найменшої стриманості, що релігія не бачить суперечності між вірою в Бога і існуванням позаземного життя. Священик стверджував на конференції, що «як є безліч істот на Землі, так і Всесвіт всіяний безліччю форм життя, і деякі розумніші за нас». Люди повинні підготуватися до зустрічі з нашими друзями інопланетянами.

Це зберігає свободу творчості і звичайно ж Бог зрозумів, що різні форми життя на різних планетах Всесвіту, це добре.

Інший представник Ватикану, священик Гай Консолманьо заявив, що інопланетяни існують і що вони насправді рятівники людства. Коли буде їх офіційне прибуття на Землю, все зміниться кардинально і все зазнає серйозних змін у поглядах на життя, але це від Бога.

Ці погляди прямо-таки шокують, бо за чутками, Ватикан знає більше про позаземне життя, але приховує цю інформацію і досі. З початком нової ери, ця інформація має бути оприлюднена, щоб підготувати громадську думку, коли правда буде розкрита. Хоча ця інформація може зруйнувати не тільки існуючі релігії, але і в цілому уявлення про Бога.

Кампанія з підготовки населення до правди про позаземні цивілізації триває всього кілька місяців, Ватикан готує нову конференцію, на якій буде розкрита нова інформація.

WikiLeaks: Папа Римський знає про існування інопланетян і про їх добрі наміри. Шостий астронавт, який побував на Місяці, Едгар Мітчелл запевняє, що представники позаземної цивілізації виявили бажання допомогти нам заволодіти «безкоштовним джерелом енергії». Все це стало відомо з електронного листа Едгара Мітчела до американського політика Джона Подеста, який опублікував WikiLeaks. У цьому листі Мітчел повідомляє політика, що Ватикан знає про бажання позаземної цивілізації поділитися з нами технологією «енергії нульової точки».

Доброзичливі інопланетяни хочуть допомогти людству поліпшити своє життя, але побоюються наших войовничих нахилів, пише Мітчел.

Крім того, за словами Мітчела, космічна війна неминуча. Він пише: «Оскільки в космосі назріває війна, нам з вами варто обговорити ряд факторів по скайпу».

 
comments powered by HyperComments